נופש בלי חור בכיס -מלונות באילת בזול

f191ccb5-b5ab-44b4-c5f1-72c1909aedee

כבר אמצע אוגוסט וכולם כבר דאגו לעצמם לחופשה כזאת או אחרת, בארץ או בחו”ל. תמיד עדיף להזמין מקום במלון מראש, כך המחירים זולים יותר וניתן למצוא מקום במלון טוב.

אך מה לעשות כאשר נזכרים ברגע האחרון. לא כולנו מתוכננים מראש ולטובת אותם האנשים כמוני שחיים מרגע לרגע ולא בטוחים מה יהיה מחר, חייב להיות פתרון למלונות באילת בזול שגם ניתן למצוא מקום בשניה האחרונה בסוף אוגוסט.

למען האמת, הקיץ עבר בצורה נפלאה. החופשה השנתית שלנו זרמה נהדר עד לרגעים אלו. בכל יום עשינו משהו מעניין עם הילדים. בילינו במקומות מעניינים והתנסינו במיגוון אטרקציות לילדים ולכל המשפחה.

הבעיה היא שבמהלך החופשה ביזבזנו כל כך הרבה כסף על כל הפעילויות הללו שמחוץ לשגרה שכעת כשאנו מעוניינים לצאת לחופשה חייבים למצוא חופשה זולה במיוחד.

הביקוש למלונות באילת בזול עומד על הפרק ואני שמתי לעצמי כעת מטרה לצאת לחופשה באילת עם כל המשפחה, כזו שלא היתה מתוכננת ובכל זאת להצליח למצוא אפשרויות למלונות באילת בזול ולהנות מנופש משפחתי שלא יקרע לנו את הכיס.

התחלתי בחיפוש אחר מלונות באילת בזול, והצעד הראשון שעשיתי היה לשאול את כל החברים ובני המשפחה שהיו לאחרונה במלונות באילת להמלצות.

קבלתי לא מעט המלצות על מלונות באילת בזול, והתחלתי להרים טלפונים לכל אותן המלונות עד אשר מצאתי מספר אפשרויות של מלונות באילת בזול שגם היו להם מקומות פנויים ממש עשכיו עקב ביטולים.

וכך היאוןש הוא אינו חלק ממני, הצלחתי למצוא מספר אפשרויות מצוינות למלונות באילת בזול ולהזמין מתוכן את האופצייה המתאימה לנו ביותר.

לכל אחד מאתנו משחק המזל מדי פעם וגם לנו שיחק הפעם המזל כשמצאנו את החופשה המושלמת במלון באילת, מבלי להכנס למינוס בבנק ובאופן ספונטני במיוחד יצאנו כל המשפחה לחופשה בסוף אוגוסט באילת החמה אך המדהימה.

כמובן שנהננו כל כך שהבטחנו לעצמנו שבשנה הבאה לא נשאיר מקום למזל ונזמין מראש מקום במלון המצויין הזה.

כל כך כייף לשבור שגרה ולהנות מחופשה משפחתית. ללא ספק זה יתן לכולנו המון אנרגיות ויצייד אותנו בחיוכים וכייף לפחות עד סוף האוגוסט…