בתי מלון בטבריה- החופשה המושלמת

16

עם המגוון הגדול של דילים וחבילות נופש לטבריה, בחבילה מהנה הכוללת  נופש בטבריה עם בתי מלון בטבריה כל אחד יוכל למצוא בקלות רבה את החופשה המושלמת בכנרת עבורו. טבריה היא אחת מערי התיירות המובילות בארץ ובעולם עם מוקדי משיכה תיירותיים רבים ושוקקי חיים ושפע של מקומות רבים המושכים אלפי תיירים בכל יום לביקור באחת הערים העתיקות בישראל ואף העתיקות בעולם, לטבריה ולכנרת ערך היסטורי רב לכל עמי העולם ולכל הדתות. בתי מלון בטבריה ממוקמים קרוב לכל הפעילויות המרכזיות, לכל האטרקציות המובילות ולצד מרכזי השופינג והקניות המובילים בעיר.

בזכות בתי מלון בטבריה ללא ספק תוכלו לתכנן ביסודיות ובקלות את החופשה המהנה הבאה שלכם בכנרת ובעיר טבריה, שמציעה מגוון אין סופי של תחומי עניין בילוי מרתקים. עם בתי מלון בטבריה, אם אתם אוהבים יותר סיורים רגליים והליכות רגליות, תוכלו להתעניין באחר ממסלולי ההליכה המקצועיים במקום יחד עם מלווה מוסמך, הסיורים הללו מותאמים גם להליכות עם ילדים ולכל המשפחה ומשלבים סיפורים היסטוריים מרתקים ומעניינים לצד פעילות מהנה ומרתקת.

כל מוקדי הפעילויות ומוקדי העניינים של טבריה פזורים לכל אורך העיר ובקרבת העיר. ניתן להתחיל לטייל לאורך טיילת כנרת או טיילת טבריה המציעה חוויה נעימה, שם קיים מגוון גדול של דוכנים או בתי קפה ומסעדות עשירות.

בתי מלון בטבריה היא גם בילוי והצעה לחוויה לכל הקשור בפעילות אקטיבית פעלתנית יותר עם נופש של אקסטרים והרפתקנות- אם זה טיולי רכיבה על סוסים, טיולים עם מסלולים לג’יפים, טיולי טרקטורונים וניתן אף לשכור במקום אופניים ולהצטרף לקבוצות רכיבה מאורגנות בעיר. בכמה מתחמים ניתן להתארח במתחמים בדואים כמיטב המסורת הבדואית, ועד אפשרות לשייט בכנרת עם יאכטה פרטית או שייט מאורגן בקבוצות ובליווי הדרכה. לילות כנרת ולילות טבריה ידועים ומוכרים בנופך הרומנטי הקסום שלהם, וגם חיי הלילה בעיר מציעים מתחמי בילוי מהנים הפועלים עד השעות הקטנות ומציעים מגוון גדול של פאבים ומועדונים מהנים. כל זאת בנוסף לטיילת השוקקת בפעילות לאורך כל שעות היממה, לצד חוף אגם ימת כנרת הקסומה ומיוחדת.